17-та победа за БК „Хебър“

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

Отборът надигра състава на БК Хасково със резултат 98-88

Хебър Пазарджик постигна 17 поредна победа в А група на ББЛ в регион юг

Пред препълнените трибуни в зала “Дружба” момчетата на Димитър Чанков започнаха ударно първите няколко минути,след което играта се изравни и на полувремето домакините имаха точка преднина 51-50.

След внесените корекции на почивката отборът от Пазарджик заигра стабилно и преди началото на четвъртата част имаше комфортна преднина.

В началото на последните десет минути домакините се вдигнаха на щурм, но силите им стигнаха само за почетна загуба.

Страхотен Христо Бъчков за пореден мач. Той направи 24 точки хвана 15 борби и даде 6 завършващи паса за 38 коефицент . Страхотно включване от Дамян Минков реализирал 19 точки, като добави и 9 борби

Пореден силен мач за Георги Дамянов с 14 точки и 8 асистенции.

Старши треньорът на отбора Димитър Чанков заяви, че отборът е показал здрав колектив резултатна игра и поздравява момчетата за победата.