36.9 C
Пазарджик
петък, 12 юли, 2024

13 медала за СК „Торнадо“ от международен турнир

Пазарджишкият клуб бе представен от 23-ма състезатели сред общо над 350 участници от 10 държави

13 медала завоюваха състезателите на СК „Торнадо“ от силния международен турнир по карате. Те взеха участие в международния турнир Black sea Cup, който се проведе в Несебър.

При кадетите Симеон Иванов стана безапелационен първенец в неговата категория.

При най-малките Стефан Петров стана шампион в категория до 40 кг. С шампионска титла се поздрави и Йоана Байгънова.

Вицешампиони станаха Станислав Бедринов при мъжете, Тодор Гьотенов-при децата, родени през 2014 г., Никола Царски и Станислав Танчев.

Бронзови медали спечелиха Георги Нoвомески, Георги Ангелов, Георги Итов и при децата – Никол Цоков, Галиана Иванова и Габриел Георгиев. Сега за каратеките следва лагер в Кранево.

След кратка лятна пауза за Торнадо предстоят нови състезания и турнири, на които отново да докажат, че са най-добрите.