23.8 C
Пазарджик
четвъртък, 22 май, 2025

Днес слънце, започва понижение на температурите

spot_img

Днес ще е предимно слънчево, след обяд с разкъсана висока и средна облачност. Ще духа слаб вятър от запад-югозапад. Преобладаващите минимални температури ще бъдат между 0° и 5°, по Черноморието до 7-8°, а максималните – между 17° и 22°. В София минимална температура около 1°, максимална – около 19°.

Над планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа силен вятър от запад-югозапад. Температурите ще се повишат и максималната на височина 1200 метра ще е около 16°, на 2000 метра – около 7°. Над Черноморието също ще е слънчево, в сутрешните часове на отделни места с намалена видимост.

От сряда се очаква понижение на температурите. Ще бъде ветровито и с валежи.

Източник: НИМХ

spot_img
Силвия Катранкова
Силвия Катранкова
Силвия Катранкова се присъединява към екипа на Телемедиа през 2015 година. Занимава се с журналистика още от ученическите си години.

Свързани статии

Последвай ни

27,000Феноветекато
4последователиследвам
1,840абонатиабонирам
spot_img

Последни статии