ДПС от Костандово: Нужно е единство на нацията

11.11.2021 21:11 843 Коментари: / Добави коментар Редактор: Ангел Узунов Парламентарни избори

Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова направиха най-българската, най-смислената и най-обединяващата кампания за президент и вицепрезидент. Това заяви заместник-председателят на ДПС Йордан Цонев, който е и водач на листата в Пазарджик на предизборна среща в Костандово.

В нея участваха кандидатите за президент и вицепрезидент Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова, заместник председателите на Движението Ахмед Ахмедов и Халил Летифов, президентът на АЛДЕ Илхан Кючюк и евродепутатът Атидже Вели.

В цялата кампания ДПС показа както визия за развитието на страната, така и визия за президентската институция, добави Цонев.

"Показахме ясно защо стигнахме дотук и кой носи отговорност да няма парламент в тази поредица от кризи, в която е хвърлена държавата.

Отправяме ясното послание - в следващия парламент всички партии, които се смятат за национално отговорни и могат да надскочат партийното си его, трябва да се обединят около приоритети за развитие на обществото и програма за излизане от кризите. Да се състави правителство за излизане от кризата и да се приеме бюджета за следващата година.

А посланието за президентската ни институция е, че държавният глава трябва да е обединител на нацията, да има национални каузи, да бъде мост между партиите и институциите за решаване на кризите", заяви още Йордан Цонев.

"Заставам пред вас с чувство на дълг да съхраним и да запазим демокрацията и държавността в нашата Родина България". С тези думи лидерът на ДПС и кандидат за президент Мустафа Карадайъ се обърна към множеството хора на площада в Костандово, област Пазарджик, където се проведе митинг на ДПС.

Подробности вижте в репортажа

Споделете в:

Коментари

Топ новини

Българите са сред европейците с най-дълга работна седмица
22.09.2023 13:29 34
Българите са сред европейците с най-дълга работна седмица

През 2022 г. гражданите на ЕС на възраст 20-64 г. са работили средно 37,5 часа се...

Тодор Попов: Поклон пред далновидността на нашите деди
22.09.2023 11:25 112
Тодор Попов: Поклон пред далновидността на нашите деди

Уважаеми съграждани, Българският исторически път винаги е бил труден и неравен...

115 години Независима България
22.09.2023 09:59 65
115 години Независима България

Български официален празник.  Обявен за официален празник с Решение на 38...

ТМ+

Интересни истории за ножарството в ефира на Телемедиа
21.09.2023 17:37 109 Общество
Интересни истории за ножарството в ефира на Телемедиа

„Ножарите на Костенец“ е поредният докуменален филм на Евгени Попов, ...

Как да се погрижим за кожата през есента?
21.09.2023 15:10 130 Общество
Как да се погрижим за кожата през есента?

Кожата на лицето ни обича, когато я глезим с маски, без значение дали ние си ги п...

LG С ВИЗИЯ ЗА ТРАНСФОРМАЦИЯТА СИ КЪМ КОМПАНИЯ ЗА ПЛАТФОРМА ЗА МЕДИИ И РАЗВЛЕЧЕНИЯ
21.09.2023 14:45 146 Техно
LG С ВИЗИЯ ЗА ТРАНСФОРМАЦИЯТА СИ КЪМ КОМПАНИЯ ЗА ПЛАТФОРМА ЗА МЕДИИ И РАЗВЛЕЧЕНИЯ

Трансформацията на компанията ще осигури по-добър живот за своите потребители чр...

Хороскоп за 21 септември
21.09.2023 08:52 353 Общество
Хороскоп за 21 септември

Овен - Учете се от взаимоотношенията си и от ситуациите, в които попадате....