12.6 C
Пазарджик
неделя, 16 ноември, 2025

17 български тенисисти са на осминафинал на сингъл на турнира в Пазарджик

В продължение на две седмици на кортовете на ТК „Фаворит“ се провеждат два поредни турнира от календара на ITF

17 родни състезатели си осигуриха място на осминафиналите на сингъл на надпреварата за младежи и девойки от категория J30 на ITF в Пазарджик. В продължение на две седмици на кортовете на ТК „Фаворит“ се провеждат два поредни турнира от календара на ITF. Тези състезания са огромна възможност за младите български тенисисти да натрупат точки за световната ранглиста и да придобият опит в международни срещи.

Победи във вчерашния ден в 1/16-финалите при юношите записаха Калоян Шиков, Станислав Косев, Петър Иванчев, Васил Русанов, Мартин Бонев, Кристиян Стефанов и Борис Борисов.

За осминафиналите при девойките вчера се класираха: Александра Рангелова, Андрея Глушкова, Никол Нунева, Кристина Кънева, Моника Господинова, Сирма Манчева, Каролина Костова, Калина Симеонова, Илина Илиева и Рая Стайкова

spot_img

Свързани статии

Последвай ни

29,521Феноветекато
454последователиследвам
4,555абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии