Премиерът Бойко Борисов и кметът на Пазарджик Тодор Попов инспектираха ремонта на пътя Пазарджик – Пловдив и новоизграденото кръгово движение на разклона при Мало Конаре и Огняново.
В огледа участваха финансовият министър Владислав Горанов, министърът на образованието Красимир Вълчев и областният управител Стефан Мирев.
След това двамата минаха и по Южната дъга на околовръстния път в Пазарджик, който също цялостно се ремонтира. Тодор Попов започна министър-председателя с проектите, по които община Пазарджик работи в момента.
Градоначалникът заведе Борисов и до Зоната на здравето. На място премиерът видя как вървят ремонтните дейности там. Коментирана бе финансова подкрепа от държавата за цялостен ремонт на спортната зала там.
От Пазарджик Бойко Борисов замина за Велинград, където се очаква да посети местни училища.