22.8 C
Пазарджик
неделя, 20 април, 2025

В заслужен отдих след 28 години вярна служба

spot_img

Тази сутрин приключи дежурство на старши пожарникар Георги Бирников – началник на 3-та дежурна смяна в РСПБЗН-Пазарджик. Той напуска пожарната в областния град след 28 години безукорна и отдадена служба, поради придобиване право на пенсия.

Георги Бирников е доказал се професионалист от „старата гвардия“ огнеборци, които винаги са били за пример сред младите си колеги. По стара традиция в края на дежурството той бе изпратен от цялата смяна огнеборци с включени светлини, сирени на противопожарните автомобили и обливане с вода.

Ръководството на РДПБЗН-Пазарджик в лицето на комисар Ангел Дудов пожелават на своя колега крепко здраве, бързо адаптиране към цивилния живот и неговите предизвикателства. Освен това вратите на пазарджишката пожарна остават винаги широко отворени за него.
На добър час!
 
 

Източник: ОДМВР Пазарджик

spot_img
Величка Ачева
Величка Ачева
Величка Ачева е част от екипа на Телемедиа от 1 април 2002 г., след кратко прекъсване се завръща в телевизията през 2019 г. Занимава се с журналистика още от студентските си години.

Свързани статии

Последвай ни

27,000Феноветекато
4последователиследвам
1,840абонатиабонирам
spot_img

Последни статии