БСП с обвинения за санирането във Велинград
БСП с нова критика към община на ГЕРБ. Депутатът Славчо Велков атакува санирането във Велинград, определяйки го като една от големите корупционни практики на управляващите. Ръководството на курортната община пък насочи критиката към кмет на “червените”.
Цената за саниране по програмата на правителството във Велинград е рекордно висока и е типичен пример за корупция. Твърдението е на депутата от БСП Славчо Велков. Пред Телемедиа от общината в курорта отказаха коментар за цената с мотива, че процедурата по избор и възлагане на обществените поръчки са проведени при предходното общинско ръководство. Костадин Коев обаче отбеляза, че избраните за саниране блокове са били наистина в лошо състояние и там реално са извършени множество дейности.
Кметът отказа да коментира дали това е най-високата цена за саниране в страната. Той обаче е убеден, че работата по всичките блокове е извършена при засилен контрол. Коев е категоричен, че всички дейности, за които е платено, са реално извършени.
Топ новини

Тя ще бъде посветена на борбата за насърчаване на законодателни и практически дей...
Разхлабване на противоепидемичните мерки в определени сектори и бизнеси бе обсъде...

Работни места за специалисти с висше образование: 1 инженер - конструктор 2 о...
ТМ+

Искате ли да разберете малко „тайна информация“ за вашето малко слънч...

Българската православна църква почита днес паметта на св. Йоан Кръстител, който к...

Ако изборите бяха днес, най-вероятният резултат е шестпартиен парламент с неустой...

На 5 януари отбелязваме Попова Коледа (ден преди Богоявление - Йордановден). Праз...
Коментари