16.8 C
Пазарджик
сряда, 14 май, 2025

Двама пострадаха при катастрофа на магистралата

spot_img

Тази сутрин е получен сигнал за пътен инцидент в раона на 101-102 км. от АМ „Тракия“ в платното по посока за Пловдив, съобщиха от полицията. На мястото незабавно са насочени екипи на Пътна полиция, пожарната и Спешна помощ. Установено е , че водачът на микробуса е загубил управлението на возилото и то се е преобърнало.

Двама са били пътуващите в микробуса, те са транспортирани за преглед в МБАЛ-Пазарджик. Движението към момента се осъществява само в изпреварващата лента и се регулира от пътни полицаи. Водачите пътуващи по посока за Бургас да шофират с повишено внимание и с много по-ниска скорост във въпросния участък. След отработване на инцидента и преместването на возиото движението ще бъде възстановено напълно.

spot_img
Величка Ачева
Величка Ачева
Величка Ачева е част от екипа на Телемедиа от 1 април 2002 г., след кратко прекъсване се завръща в телевизията през 2019 г. Занимава се с журналистика още от студентските си години.

Свързани статии

Последвай ни

27,000Феноветекато
4последователиследвам
1,840абонатиабонирам
spot_img

Последни статии