11.1 C
Пазарджик
четвъртък, 24 април, 2025

Задържаха Емил Милев-Крокодила

spot_img

Емил Милев-Крокодила е с мярка „задържане под стража“ от снощи по дело за грабеж, който е извършил в новогодишната нощ на 2008 срещу 2009 година в магазин „Била“ в София.

Известният като магистрален бандит Крокодила беше оправдан от Специализирания наказателен съд и му бе оставена мярка „подписка“. В средата на 2015 г. специализираната прокуратура внесе обвинителен акт срещу Емил Милев, Лазарин Лазаров, Едуард Павлов и Мартин Димитров по обвинения за извършени тежки умишлени престъпления.

Емил Милев, известен с прякора Крокодила, е част от бандата за магистрални грабежи „Крокодилите“, която нашумя преди няколко години. В края на 2009 година един от най-известните магистрални банди в страната и част от престъпната групировка – Димитър Митрев – Богровеца, беше убит при престрелка с полицията край Вакарел.

 

spot_img

Свързани статии

Последвай ни

27,000Феноветекато
4последователиследвам
1,840абонатиабонирам
spot_img

Последни статии