-0.7 C
Пазарджик
понеделник, 10 февруари, 2025

14 медала за СК „Спартак 2014“ от турнир по кикбокс

spot_img

14 медала спечелиха състезателите на СК „Спартак 2014“ от проведения в столицата турнир по кик бокс „Иккен“. 12 боксьори от пазарджишкия клуб взеха участие в първенството.

 

Като изключително успешно определи участието на клуба треньорът на „Сп артак“ Илко Аджов. 12 от неговите момчета се включиха в турнира IKKEN OPEN, който се проведе в София. 640 участници от 27 спортни клуба от цяла България се включиха в битките. Две шампионски титли и 12 медала завоюваха състезателите на „Спартак“.

 

Клубът продължава с тренировките в залата, а следващото участие на състезателите е държавното първенство по кикбокс в Габрово. Вярвам в способностите на момчетата и очаквам да се поздравим с нови победи, допълни треньорът на „Спартак“ Илко Аджов.

 

spot_img

Свързани статии

Последвай ни

27,000Феноветекато
4последователиследвам
1,840абонатиабонирам
spot_img

Последни статии