31.8 C
Пазарджик
вторник, 25 юни, 2024

7 медала за СК „Торнадо“ от национално първенство

7 медала спечелиха състезателите на СК „Торнадо“ от националното първенство по шинкиокушинкай, което се проведе в Гоце Делчев. Състезанието взеха участие 20 клуба и над 190 състезатели, а „Тоднадо“ се включи в турнира с 14 от своите каратеки.

Два златни, два сребърни и 3 бронзови медала завоюваха състезателите на „Торнадо“ по време на националното първенство по карате шинкиокушинкай, което се проведе в Гоце Делчев. То беше за деца до 10 и до 14 години.

Въпреки че това бе първо участие за 8-годишния Георги Итов, той се класира на второ място и спечели сребърен медал.

Шампионът в тази категория е друг състезател на „Торнадо“ – 9-годишният Андрей Аргиров.

Безапелационна и този път беше Савина Дудова, която завоюва първо място, както и купата за най-техничен състезател

Тренировките в залата продължават преди големия турнир в Швейцария, на който трима състезатели на Торнадо ще участват. С много воля и умения съм сигурен, че ще победим, каза още сен сей Васко Пеев.