Пазарджик
петък, 24 май, 2024

БК Хебър с шеста поредна победа

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

Баскетболният лидер Хебър Пазарджик продължава без загуба, след като надви последния във временното класиране 3.6.9 Баскетболен клуб със 106:76. Баскетболистите на Димитър Чанков дръпнаха с 20 точки още след първата четвърт, а на полувремето преднината им беше още по-внушителна – 72:30.

Преди последната четвърт разликата стана 50 и въпреки че домакините вкараха едва 7 през заключителния период, това с нищо не промени крайния изход на срещата.

В срещата срещу 3.6.9. за хебърци най-резултатен бе Георги Адирков с 20 точки, с 18 и 7 борби бе Михаил Пандев. По 13 имат Станислав Ваклинов и Христо Бъчков, като вторият е и с трипъл-дабъл – 13 точки, 16 борби и 13 асистенции. Николай Нинов има 12 точки.