Пазарджик
понеделник, 27 май, 2024

Два медала за състезателите на Пентатлон на Купа България по фехтовка

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

Състезателите на Спортен клуб „Пентатлон“ (Пазарджик) спечелиха два медала от турнира за Купата на България по фехтовка (шпага) за кадети и кадетки, младежи и девойки, мъже и жени. Надпреварата се проведе в морската ни столица Варна.

Теодор Петров спечели бронзов медал при кадетите, Стоян Ангелов се класира на пето място, а останалите участници в топ 16 са: Калоян Костадинов (11 място), Даниел Куртаков (12 място), Християн Василев (14 място) и Кристиян Франгов (16 място).

При младежите бронзов медал завоюва Стоян Ангелов, а Калоян Костадинов завърши на 5 място.
Елена Денина завърши на 9 място във възраст кадетки, Кристина Денина – 10 място при девойките, добра оценка за представянето си заслужават Цветелина Тодорова и Давид Ковачев.