20.9 C
Пазарджик
четвъртък, 20 юни, 2024

Два медала за Торнадо от национален турнир

Два медала спечелиха състезателите на СК „Торнадо“ от Националното първенство за мъже и жени по карате шинкиокушинкай, което се проведе в Севлиево. В него взеха участие 17 клуба от цялата страна и над 100 каратисти.

Бронзови медали спечелиха състезателите на СК“Торнадо“ Методи Стойчев и Станислав Комсалов. Двамата заеха третите места съответно в категориите 65 кг. и 75 кг.

Изключително достойно представяне направиха двамата представители на клуба, допълни треньорът Васко Пеев. Доволни сме от бронзовите отличия, които завоювахме, разказаха двамата състезатели Станислав Комсалов и Методи Стойчев.

Примерът, който давам на децата ме мотивира да печеля медали, каза още ираещият треньор Станислав Комсалов. Следващото състезание, за което каратеките на Торнадо се готвят е на 24-ти март.