20.9 C
Пазарджик
неделя, 16 юни, 2024

Чико-Бунара загуби с 0:2 контролата срещу Сокол (Марково)

Загуба с 0:2 записа отборът на Чико-Бунара от Бяга в контролен мач с третодивизионния Сокол (Марково).

Въпреки загубата на отбора, аз съм доволен от момчетата, защото това беше полезна контрола и за двата тима, каза треньорът на Чико-Бунара Йордан Михайлов. Проверката се игра на стадион „Георги Михайлов – Бунара”. И през двете полувремена двата тима поддържаха добра игра. На моменти домакините от Бяга владееха топката, но не успяха да стигнат до попадение. И двата гола бяха реализирани през втората част. В състава на Чико-Бунара се появиха и 3-ма юноши, които също показаха добра игра.

Следващата контрола на Чико-Бунара ще се изиграе в неделя, а съперник на бяжани ще е отборът на Левски (Паталеница).