събота, 18 май, 2024

В луд мач и много нерви ФК Драгиново победи Барикади Стрелча с 4-3.

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

В истинско зрелище се превърна дербито на 8 кръг в Б ОГ – Пазарджик.

Срещата започна с 20 минути закъснение заради проблеми при пътуването на гостите от Стрелча.

Домакините от Драгиново откриха още в 7 минута след изпълнение на ъглов удар. Най – съобразителен в наказателното поле се оказа Асан Дженев и откри за домакините.

В рамките на 20 минути гостите от Барикади успяха да обърнат до 1-3 на полувреме.

Второто полувреме започна с очакван натиск на домакините, но до сериозни положения не се стигаше.

До 70-та минута не се виждаше как отбора от Драгиново ще успее да запази непобедимия си поход, когато капитана на отбора Осман Кенанов отбеляза за 2-3.

Последва силен натиск за домакините и в рамките на 5 минути от 85 до 90 минута домакините от ФК Драгиново стигнаха до пълен обрат като в герой за отбора след 2 попадения се превърна Краси Кючуков.

С тази си победа отбора продължава без загубена точка от началото на сезона и временно оглавява класирането с пълен актив от 24 точки.