Кои са малките наградени спортисти?

18.02.2021 14:32 475 Коментари: / Добави коментар Редактор: Величка Ачева Спорт
Кои са малките наградени спортисти?

Церемонията по обявяване на най-добрите 10 в спорта за 2020 г.беше предшествана от награждаване на успешни малки спортисти в различни видове спорт. Ето имената на всички 22 отличени деца, които получиха награди от кмета Тодор Попов:

1. Габриел Петров – СК „ Пентатлон“ – фехтовка – Държавен шампион за момчета до 11г. златен и сребърен медал от Републикански турнири.
2. Томас Григоров – СК „ Шампион 2 „ – модерен петобой – Държавен шампион по модерен петобой до 13г. и първо място отборно.
3. Елеонора Спасова и Николай Цанев – СК „ Импулс“ по спортни танци – Държавни шампиони за деца до 11г.
4. Никола Марков – СК „ Кодокан - 2008“ – джудо – Шампион на България за момчета до 12г. и шампион на България в отборното първенство.
5. Теодора Павлова – „Бадминтон скуош клуб“ – Държавна шампионка двойки момичета под 11г. и второ място на смесени двойки за деца.
6. Петя Пашова - СК „ Мустанг“ – модерен петобой – второ място на 50 м. бруст на Международен турнир в София
7. Георги Итов – СК „ Торнадо“ –карате киокушинкай – Първо място на Национално първенство за деца и първо място на национална купа.
8. Веселин Чавдаров – „ Модел яхт клуб“ корабомоделизъм – завоювал четири златни и два бронзови медала от държавни първенства по корабомоделен спорт
9. Александрина Митева – СК „ Диляна Прима“ – художествена гимнастика –участничка на Държавно първенство „А“ категория
10. Валери Петров – СК „ Марица „ – бокс - показал завидни умения в двустранни спаринги
11. Ивелина Донова – СК „ Тонус – спорт“ шотокан карате до – спечелила две шампионски титли в дисциплините Кумите и Ката и второ място в Асай рю ката.
12. Даниел Маринков – „СК Спартак Пазарджик 2019“ карате – многократен шампион
13. Красимир Георгиев – СК „ Палашев“ – триатлон – Държавен шампион за деца в спринтова и основна дисциплина.
14. Кирил Гребчев – СК „ Делфин“ – плуване – завоювал много призови места
15. Летисия Пиронова, Илина Овчарова, София Пеева и Галианна Гергова – СК „ Диляна „ – худ. гимнастика – Първо място на Държавно първенство по Масов спорт за 2020г.
16. Габриела Теодосиева – СКК „ Печенеги“ – колоездене – второ място на Държавно първенство - шосе
17. Александър Сърнов – СК „ Шампион 3“ плуване - първо място на Европейско първенство в Чехия на 25м. гръб и на 50 м. свободен стил
18. Емил Кондев – СК „ Шампион 3“ плуване – трето място на Европейско първенство в Чехия на 25м. гръб и трето място на 25 м. свободен стил


Споделете в:

Коментари

Топ новини

ГЕРБ регистрира своята листа в област Пазарджик
01.03.2021 18:04 783
ГЕРБ регистрира своята листа в област Пазарджик

Вицепремиерът и министър на външните работи Екатерина Захариева е водач на листат...

Искра Михайлова оглави листата на ДПС
01.03.2021 17:52 1095
Искра Михайлова оглави листата на ДПС

Не Делян Пеевски, а евродепутатът Искра Михайлова ще бъде водач на листата на Дви...

Отново на ресторант
01.03.2021 17:36 229
Отново на ресторант

Заведенията за хранене могат да отварят врати от първи март. Разрешеното работно ...

ТМ+

Иван Димитров: Очаква ни разноцветен парламент
25.02.2021 17:38 285 Общество
Иван Димитров: Очаква ни разноцветен парламент

Без значение от броя на партиите, които ще влязат в следващото Народно събрание, ...

Телемедиа вече не е част от Телекабел
24.02.2021 13:56 555 Общество
Телемедиа вече не е част от Телекабел

“Телекабел”АД финализира продажбата на своята дъщерна компания &ldquo...

Българската Коледа вече изпълнява мисията си
23.02.2021 12:35 141 Общество
Българската Коледа вече изпълнява мисията си

Подпомогнати са първите 193 деца със средства от „Българската Коледа”...

Любопитно: Бар предлага безплатно питие на всеки ваксиниран
21.02.2021 10:07 627 Общество
Любопитно: Бар предлага безплатно питие на всеки ваксиниран

Израел откри център за ваксиниране срещу Ковид - 19. Любопитното е че той е в бар...