Пазарджик
събота, 18 май, 2024

Митов стартира с победа начело на Хебър

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

Отборът на Хебър спечели срещата срещу Вихрен (Сандански) от 10-я кръг на Югозападната трета лига с 3:2. Хебърци поведоха след попадения на Атанас Велев-Крауч и Георги Недялков, но допуснаха до края на първото полувреме гостите да изравнят.

Изравнителният гол за Вихрен падна в последната минута на първата част след дузпа. Пред второто полувреме Руслан Иванов вкара за  3:2 за домакините, след като изпълни точно дузпа в полза на Хебър.

За игра с ръка в наказателното поле червен картон получи Александър Якимов от Сандански, който напусна принудително. Мачът беше белязан от нерви и контузени играчи. Николай Митов пък записа първа победа начело на Хебър. Той наследи на поста Танчо Калпаков, който беше освободен след загубата на хебърци от Оборище.