Пазарджик
четвъртък, 23 май, 2024

Поредна победа за Телекабел в работническия турнир по минифутбол

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

Отборът на Телекабел записа втора разгромна победа в работническия турнир по минифутбол. В среща, игра на зоната на здравето, те се наложиха с 6:1 срещу тима на пожарната.

В оспорван двубой по време на работническия турнир по минифутбол сили премериха футболистите на Телекабел и пожарната. През цялото време по-добрия отбор на терена беше този на телекома. Резултатът откри Димитър Зайков, който регистра първото точно попадение във вратата на пожарната в 22-та минута на срещата. Това бе и единствения гол до края на първото полувреме. 5 минути след началото на втората част мощна атака на футболистите на Телекабел доведе и до втори гол. Точното попадение бе дело на Йордан Кулински. Той бе точен отново в 32-та минута на срещата и покачи резултата до 3:0. Две минути по-късно точното попадение на Темелко Зайков вкара за 4:0. Последваха няколко мощни атаки на футболистите от пожарната, от които Вели Кадьов успя да отбележи гол във вратата на Телекабел за 4:1. Изключително динамични бяха и последните минути на срещата. В 47-та за втори път точен бе Темелко Зайков, кото се разписа за 5:1, а секунди преди последния съдийски сигнал Осман Маджиров оформи крайното 6:1 за своя тим. Вратарят и капитан в отбора на Телекабел Дамян Дамянов също показа висока класа и записа отлични спасявания.

Следващата среща за футболистите на Телекабел ще бъде срещу отбора на КАТ в петък, 28 септември.