29.9 C
Пазарджик
понеделник, 24 юни, 2024

17-та победа в Суперлигата за волейболистите на Хебър

17-та победа в Суперлигата записаха волейболистите на Хебър.  Без усилия те  победиха категорично с резултат  3:0  гейма тима на Миньор (Перник).

Волейболистите на Хебър доминираха през цялото време на мача. Момчетата на Атанас Петров взеха първия гейм за по-малко от 20 минути с резултат 25:11 точки. Във втората част пазарджиклии отново показаха по-добра игра и спечелиха гейма след 25:14 точки. Третата част отново бе спечелена от хебърци с 25:18 точки и така те записаха чиста победа с 3:0. Най-резултатен за победата на Хебър бе Спас Байрев,който реализира  16 точки. Георги Чалъков пък записа 11 точки.

След тази победа тимът на Хебър продължава да е  лидер във временното класиране с актив от 46 точки.  Втори  е ЦСКА с 40 точки. В следващия кръг пазарджиклии ще гостуват на отбора на Добруджа. Мачът ще се изиграе в петък, 1 март, от 18:30 часа в зала “Добротица“ в Добрич.