Пазарджик
понеделник, 22 април, 2024

Два гейма делят ВК Хебър от групите в Шампионската лига

lory.bg - магазин за дамски обувкиlory.bg

Пазарджишкият Хебър започна упешно битката си с хърватския шампион за влизане в групите на Шампионската лига. Пред препълнената зала „Васил Левски“ домакините не започнаха по най-добрия начин, защото загубиха първия гейм с 25:27. След това обаче тимът показа съвсем друго лице на терена и спечели следващите три гейма с 25:21, 25:14, 25:15, което донесе много радост за феновете.

За най-добър играч в мача бе избран Якопо Масари, който заедно с Тодор Алексиев бяха най-резултатни за победата, отбелязвайки по 16 точки.

Реваншът срещу Младост е на 27 октомври в Загреб. Пазарджиклии трябва да спечелят два гейма, за да продължат напред в турнира.